Producenci
Koszty dostawy

Koszty dostawy

 
  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach.
    Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dostawa odbywa się w przeciągu 24-72 godzin wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej UPS, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 

Tabela opłat za dostawę
 dostawa koszt dostawy dostawa gratis 
 Kurier UPS 19,50 zł powyżej 400 zł 
 Poczta Polska 7,2 zł powyżej 400 zł 
 Odbiór osobisty 0 zł bez kwoty minimalnej 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl